עו"ד אלימלך יערי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המשרד

 
עו"ד אלימלך יערי בעל ניסיון עשיר בעולם המשפט. הוא פועל בתחום כבר למעלה מ- 35 שנה ולזכותו נרשמו הצלחות רבות בייצוג לקוחות פרטיים, עסקיים ועמותות בתיקים שונים.
 

רישיונות ורקע אקדמי

 
בשנת 1981 סיים עו"ד אלימלך את לימודיו בתחום המשפטים באוניברסיטת בר אילן, ושנה לאחר מכן קיבל רישיון של הלשכה לעורכי דין. לאורך השנים התמחה בתחומים רבים, וייצג אינספור לקוחות בבתי המשפט ובהליכים משפטיים נוספים. בשנת 1998 קיבל רישיון של נוטריון וב- 2004 הוסמך כמגשר.
 

קשת רחבה של שירותים משפטיים

 
עו"ד אלימלך מעולם לא קפא על שמריו, והתמחה בתחומים רבים, על מנת לספק ללקוחותיו את המענה המקיף והיסודי ביותר. הידע הנרחב, כמו הניסיון הרב שצבר במשך עשרות שנות פעילות, מאפשרים לו לבנות אסטרטגיה יצירתית על מנת לעזור ללקוחותיו לקבל את התוצאות האופטימליות, בהתאם למצבם.
 

דיני משפחה

 
עו"ד אלימלך מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט וכן בפני בתי דין רבניים. דיני משפחה ומעמד אישי הם נושאים מורכבים הכוללים היבטים רבים, כגון: גירושין, כולל מזונות, אחזקת ילדים, חלוקת רכוש, ירושות, תביעות נגד עיזבונות, התנגדויות לקיום צו ירושה וצו קיום צוואה, ניהול עיזבונות בנושאי הוצאה לפועל, עריכת צוואות התקפות גם על פי עקרונות ההלכה היהודית ועוד.

המשרד מציע ניסיון עשיר ובנוסף, בזכות הרקע התורני, גם ידע רב גם בתחום הנוגע לטיפול בבית הדין הרבני ונגישות רבה לגורמים הנוגעים בדבר.

עו"ד אלימלך עורך הסכמי ממון בין בני זוג לפני ואחרי הנישואים ומספק אישור נוטריוני, שנותן תוקף חוקי להסכם, ומאפשר לכל אחד מבני הזוג לשמור על זכויותיו.

לעו"ד אלימלך התמחות מיוחדת בתחום של הוצאה לפועל ומזונות.

 

צוואות, ירושות וניהול עזבונות

 
עו"ד אלימלך מטפל בצוואות שמהן נישלו בני משפחה. הוא גם מגיש תביעות מתאימות, שיביאו לכדי עריכת הסדרים בין הלקוח לבין שאר היורשים, באופן שימנע פגיעה אנושה בזכויותיהם.

עו"ד אלימלך פועל באופן שימנע קיפאון העיזבון ויאפשר את חלוקתו באופן מוסכם וצודק, תוך מתן פתרון לבעיות שנוצרו ושקיפות מלאה של אופן ניהול העיזבון וההחלטות שנעשות.

 

תביעות אזרחיות

 
 

הגנה מפני פשיטות רגל על ידי חייבים

 
 • הגשת בקשות לפשיטות רגל מטעם הזוכים
 • כינוסי נכסים מטעם בית המשפט בכל התחומים
 • ניהול נאמנויות וחשבונות נאמנות לצרכים שונים
 • תביעות פינוי נגד שוכרי דירות
 • פסקי דין הצהרתיים מכל סוג שהוא
 
 

העברת זכויות

 
 • העברה מחברת "גוש חלקה" לבעלי המניות
 • הכנת צווי בתים משותפים ותיקונם
 

תביעות קטנות

 
במשפט המתנהל ללא עורך דין, המשרד מספק הכנת תביעה או הגנה, כולל הכנה שלפני הדיון, במחיר קבוע.
 

שירותי נוטריון

 
אישור תרגום נוטריוני לכל השפות. יש אפשרות לאמת מסמכים נוטריונים בבית הלקוח או במקום הימצאו של החותם, במידת הצורך. חשוב לדעת כי אישור נוטריוני לצוואה אינו דורש עדים. הדבר נערך ב- 2 פגישות בלבד: האחת לתכנון הצוואה והשנייה לחתימה.

עריכת צוואות נוטריוניות, כולל ביקורי בית לצורך קבלת אישורים רפואיים וארגון צילום וידיאו של מעמד החתימה, בעת הצורך.
 

מקרקעין

 
 • ליווי עסקאות יד שנייה, עסקות מכירה וקנייה של מגרשים ועסקאות קומבינציה, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים, כנדרש לצורך תכנון המס והקטנתו ככל שאפשר מבחינה חוקית.
 • ייעוץ במקרה של פירוק שיתוף, כולל מקרים של שותפים בנכסים המונעים את מימושם או את השימוש בהם על ידי תביעות לפירוק שיתוף;
 • כינוס נכסים באופן שמאפשר ללקוחות לממש את זכויותיהם, ובכך לחסוך כסף רב, בהקדם האפשרי.
 • טיפול בנושא היטל השבחה שנדרש על ידי הרשות המקומית במקרה של שכונת שיקום, לאחר ביטול ההכרזה עליה כשכונת שיקום. במקרה זה, בכל הערכאות, כולל בבית משפט השלום, המחוזי והעליון התקבלה דעתו של המשרד כי ההיטל אינו חל. בעקבות זאת נקבעה הלכה הקובעת את פטור ההיטל מכל שכונות השיקום בארץ
 

גישור

 
קיימת אפשרות לגישור בכל התחומים – תביעות אזרחיות, מקרקעין ומעמד אישי, ובכך לקצר את הדיונים המשפטיים או לייתר אותם ולחסוך בהוצאות משפטיות.
 

ליווי צמוד לאורך כל הדרך

 
המשרד רואה את הייצוג כנטילת אחריות על הטיפול בתיק מ - א' ועד ת', תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח והסברת ההליכים הכרוכים בטיפול. המשרד דוגל במתן הפתרונות הטובים, היעילים והמהירים לצורכי הלקוח, כולל משא ומתן אינטנסיבי להסדר פשרה, אם ישנה היענות מהצד שכנגד. כל זאת מבלי לפגוע באפשרות לנקוט כל הליך נדרש ובכל תוקף שנדרש, על מנת להשיג את התוצאה המיטבית.

לצוות המשרד חשוב מאוד לתת יחס אישי ללקוח, ולספק מענה לבעיות המתעוררות במהלך הטיפול, כמעט בכל שעות היום. במשרדו של עו"ד אלימלך, הלקוח יושב מול עורך הדין הוותיק והמוסמך שלו, שיכול לגבש עבורו אסטרטגיה הולמת.

השירות ניתן בשפות עברית, אנגלית ויידיש. לפרטים נוספים, התקשרו: 072-3234077
 
 
תעודה של לשכת עורכי הדין
 
 
 
רישיון לנוטריון
 
 
 
קורס לגישור